Štvrťfinále Kysuckého pohára Slovan Nová Bystrica - Pokrok Stará Bystrica

Nová Bystrica: Jaro Kováč - Jaro Halvoník, Jantula, Martin Chovanec, Peter Džurný,

Stará Bystrica: Ritňošík – P. Kolembus, Mačejko, Melišík, Seduch, Štrba, L. Kolembus,
                                 Ľ. Faktor, Matejčík, A. Šumský, Poništ.

Rozhodcovia:  Kubiš, Luciak, Šamaj

Priebeh zápasu:

Tento štvrťfinálový zápas mal byť jasnou záležitosťou treťoligovej Starej Bystrice, ved medzi ňou a nami je rozdieľ troch tried.
   Zápas sa začal opatrne z oboch strán. Stara Bystrica ako vyspelejšie a skúsenejšie mužstvo mala viacej z hry, ale naši neskladali zbrane a bojovali. V 21. minúte po závare pred našou bránov otvoril skóre Štrba. Ale už o necelé 3 minúty s protiútoku vyrovnával Miro Držiak. Polčas sa dohrával v opatrnej hre na oboch stranách.< br /> Druhý polčas začali Starobystričania peknou kombinačnou hrou, ale naši pohrozili viac krát rýchlim brejkom. Najviac naši pohrozili v závere druhého polčasu, keď Michal Griga trafil spojnicu brány. Zápas sa skončil 1:1 a nasledovali pokutové kopy. Obe pätky svoje kopy premenili a tak nasledovali další a ďalší. Nakoniec už zostali iba brankári, prvý kopal Kováč a bombou premenil, Ritňošík však prekopol bránu a tak sme sa mohli všetci tešiť z postupu.
Zápas videlo cca 500 ľudí, krorí vytvorili výbornú atmosféru pre obe strany.